Naša ponuka nápojov


PODĽA VAŠEJ CHUTI!

Šťava podľa seba

pomaranč jablko hruška grep melón mrkva zeler cvikla
mäta špenát bazalka zázvor citrón jahody limetka kiwi jogurt čučoriedky maliny brusnice banán ananás

Ste pri výbere toho, čo zjete a vypijete nároční? Super, my tiež a preto pre Vás pripravíme nápoj na mieru. Povedzte nám, čo Vám chutí a my Vám pripravíme lahodný nápoj z ovocia a zeleniny, ktoré máte najradšej.

1. Karoténové B-čko

mrkva limetka zázvor jablko zeler citrón

Betakarotén obsiahnutý v mrkve pomôže očiam, zatiaľ čo limetka ochráni pred jedovatými látkami a stresom. Zázvor pomôže správnej funkcií trávenia a zeler zníži riziko zápalov a prečistí obličky.

2. Sieži hrdnia

ananás citrón pomaranč jablko mäta

Pestrá kombinácia chutí sviežeho hrdninu zaručene príjemne prekvapí. Ananás nadupaný vitamínmi a minerálmi zabezpečí lepšie trávenie, citrón účinne ochráni pred stresom, pomaranč zbaví telo jedovatých látok.

3. Likvidátor stresu

jablko pomaranč jahody čučoriedky

Zbavte sa stresu rýchlo a jednoducho. Zlikvidujte ho našou čerstvou šťavou. Jablko posilní imunitný systém, pomaranč zabráni ukladaniu cholesterolu v cievach, jahody zbavia telo škodlivých látok a čučoriedky ochránia pred zápalmi, zlepšia zrak a ukľudnia trávenie.

4. Pepek námorník

špenát kiwi banán bazalka jablko

Každý z nás už od detstva vie, že špenát dodá silu. Najmä spevní chrbticu a zbaví telo škodlivín.

5. Jahodová vášeň

jahody banán pomaranč jogurt jablko

Jahody sú vysokým obsahom vitamínu C skvelým bojovníkom proti škodlivým látkam, ktoré z nášho tela pomáhajú vylučovať. Banán sa zaslúži o zlepšenie nálady a príjemný pocit pokoja. Pomaranč znižuje krvný tlak a podporuje imunitu.

6. Mätové jablko

mrkva pomaranč jablko mäta

Mrkva napomôže denne namáhaným očiam, mäta chutne osvieži, zatiaľ čo jablko ochráni pred rizikami srdcovo-cievnych ochorení.

7. Mojito

limetka mäta trstinový cukor jablko ľadová drť

Naše Mojito si môžu užiť aj vodiči. Limetka osvieži a zbaví stresu, mäta zlepší trávenie, trstinový cukor dodá energiu, jablko podporí imunitný systém a ľadová drť zaručene príjemne schladí počas horúcich letných dní.

8. Melónový raj

melón jahody hruška pomaranč banán

Pravé letné osvieženie. Melón nie len príjemne osvieži, ale aj stabilizuje krvný tlak, jahody dodajú nie len sladkú vôňu ale zbavia telo voľných radikálov. Hruška zníži hladinu cholesterolu, pomaranč posilní imunitný systém a banán zníži riziko zákerných ochorení.

9. Fitness palivo

grep pomaranč ananás jablko citrón

Ak patríte k športovým nadšencom, určite Vás príjemne prekvapí naše fitness palivo. Grapefruit dodá antioxidanty, pomaranč posilní imunitu a ananás dopomôže k zdravším kostiam, srdu a odolnejšej imunite.

10. Detox v meste

mrkva zázvor pomaranč zeler jablko citrón

Oddýchnite si od uponáhľaného mestského života a venujte si chvíľu pohody s džúsom, ktorý vďaka obsahu betakaroténu zlepší váš zrak, zázvor pomôže od bolesti hlavy a žalúdka a pomaranč dodá antioxidanty, ktoré zbavia Vaše telo škodlivých látok.

11. Čučoriedková jumka

jablko čučoriedky jahody jogurt pomaranč

Jablko svojim vysokým obsahom obsahom vitamínu C podporí imunitný systém, čučoriedky vitamínom E ochránia bunky pred vplyvom voľných radikálov a spomalia starnutie. Jahody dodajú napríklad železo, ktoré pomáha pri vytváraní ochranných buniek proti baktériam a vírusom.

12. Ananásová sila

ananás grep limetka pomaranče jablko

Ananás je doslova nabitý vitamínmi, minerálmi ako aj ďalšími telu prospešnými látkami. Okrem iného pomáha udržať zdravými naše kosti, imunitu ale tiež srdce. Grapefruit pomôže chrániť pred voľnými radikálmi, ale tiež znižuje usadeniny v tepnách. Limetka pomôže pri sezónnych chorobách, tiež je užitočná v boji s niektorými pleťovými problémami.

13. Ovocná vzpruha

maliny čučoriedky grep jablko zázvor pomaranč

Maliny sú nie len chutné, ale aj zdravé. Majú pozitívny vplyv na náš zrak, pritom však tiež pôsobia proti zápalom. Čučoriedky nie len pomôžu udržať naše trávenie čistejšie ale chránia tiež pred zápalmi, infarktom a ďalšími zákernými zdravotnými problémami. Zázvor priaznivo pôsobí napríklad pri tráviacich ťažkostiach, zmierňuje nevoľnosti ale tiež znižuje cholesterol.

14. Medový sen

banán maliny med mrkva pomaranč jablko

Banán dodáva nie len energiu, ale tiež množstvo zdraviu prospešných látok. Medzi inými veľkú dávku draslíka, ktorý pomáha regulovať krvný tlak. Med posilní imunitu, zabráni vzniku vrások, či utlmí bolesť hrdla. Mrkva podporí trávenie a zníži hladinu cholesterolu.

15. Skrášľovač

pomaranč jahody ananás grep mäta

Pomaranč okrem mnohých pozitívnych vplyvov na zdravie so sebou prináša aj prínos pre náš zovňajšok - stimuluje rast vlasov a svojim obsahom vápnika napomáha udržiavať zdravé zuby. Jahody pokožku zbavia toxínov a tým ju prečistia. Ananás pomôže v boji proti akné ako aj kožným zápalom.

16. Cviklová bomba

mrkva zeler cvikla limetky jablko citrón

Mrkva podporí optimálne fungovanie trávenia, zeler napomáha prečisteniu obličiek a močového mechúra. Cvikla rozširuje tepny a tým znižuje krvný tlak, no pozitívne vplýva aj na trávenie.

17. Brusienka

jablko jahody brusnice hrušky pomaranč

Jablko podporí imunitný systém, jahody pomôžu telu zbaviť sa škodlivých látok. Brusnice sú účinnou prevenciou proti rakovine, starnutiu, no tiež cukrovke a rôznym zápalom. Hrušky podporujú trávenie, posilňujú kosti a porispievajú k odvodňovaniu, ktoré prospieva srdu a obličkám.

18. Detská mňamka

jahody banán jablko pomaranč lesná zmes

Jahody zbavujú organizmus toxických látok, no majú tiež pozitívny vplyv na prísun kyslíka do krvného obehu. Banán napomôže správnej regulácií krvného tlaku a sú vhodnou prevenciou vzniku cukrovky zlepšením citlivosti na inzulín. Jablko posilní imunitný systém a zároveň zníži cholesterol.